Fibermodul singlemode/multimode til Fluke DSX

Fibermodul singlemode/multimode til Fluke DSX

FLUKE CFP-Q-ADD Til DSX
19% Rabat
Dagspris

1.502,00 kr

1.216,62 kr


Beskrivelse

Fibermoduler til DSX-5000. Single- og multimode moduler til optisk dæmpningsmåling på fiberkabler. Sæt Model: CFP-Q-ADD

Diverse 5:

Q4

Ingen brugervejledning